Folie z nadrukiem

Folie z nadrukiem to znakomite tło zarówno dla prostych, jak również wyjątkowo wymyślnych motywów i grafik. Zróżnicowane parametry oraz możliwości wydruku na folii kolorowej, monomerycznej, polimerowej, odblaskowej, wylewanej czy owv czynią ten materiał niezwykle wszechstronnym i uniwersalnym.

Wydruk na folii polimerowej będzie idealny w przypadku skomplikowanych, wymagających grafik na płaskich i lekko pofałdowanych powierzchniach. Dzięki swojej wyjątkowej trwałości (nawet do 7 lat) folie polimerowe stosuje się wszędzie tam, gdzie czynnik czasu ma zasadnicze znaczenie, Mogą być to dekoracyjne grafiki korporacyjne, aplikacje samochodowe czy
wizualizacja budynków.

Wydruk na folii owv to nie tylko wygodny, ale również niezwykle praktyczny nośnik reklamowy.
Umieszczony na szybie lub sklepowej witrynie przysłania wnętrze, prezentując grafikę osobom znajdujących się na zewnątrz. Osobom przebywającym wewnątrz budynku nie zabiera komfortu widzenia i obserwowania świata zewnętrznego.
Wydruk na folii odblaskowej jest nośnikiem, który sprawi, że Twoja reklama będzie widoczna również nocą. Umieszczona przy ruchliwej ulicy przyciągnie i na dłużej zatrzyma uwagę potencjalnych klientów.
Wydruk na folii kolorowej to niemal nieograniczone możliwości tworzenia. Szeroka paleta soczystych, nasyconych barw oraz znakomita trwałość czynią ją nośnikiem wszechstronnym i uniwersalnym, idealnym do wnętra mieszkań, restauracji, hoteli czy punktów usługowych.
Wydruk na folii monomerycznej znajdzie swoje zastosowanie do wszelkich powierzchni płaskich. Idealnie odnajdzie się na tablicach, szyldach oraz planszach naklejane na twarde podłoża.
Wydruk na folii wylewanej jest nośnikiem przeznaczonym na najbardziej wymagające grafiki napowierzchnia płaskich. Stosowany jest głównie do oklejania pojazdów, zapewni znakomite efekty, imponującą wytrzymałość i nawet 10-letnią trwałość.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10