Długopisy z grawerem

Długopis reklamowy z grawerem jest jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Dzięki zawartemu na nim przekazowi nazwa i logotyp firmy szybciej zapadną w pamięć, a niestandardowe hasło lub slogan wzbudzą pozytywne skojarzenia i uśmiech na twarzy kontrahentów.

Ze względu na swój praktyczny charakter długopis reklamowy jest powszechnie i bardzo chętnie używany przez obdarowanych nim klientów. Wygodny, poręczny, elegancki idealnie sprawdzi się nie tylko podczas biznesowego spotkania, ale również podczas wykonywania rutynowych, codziennych czynności.
Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się długopisy w rozmaitych kształtach i kolorach. W zależności od potrzeb i preferencji możesz wybrać nowoczesny model o soczystej, intensywnej barwie lub klasyczny długopis w stonowanych kolorze.

Prawdziwym hitem są obecnie długopisy reklamowe z końcówką do ekranów dotykowych. Ten oryginalny gadżet z pewnością ucieszy wszystkich entuzjastów nowoczesnych technologii, powszechnie korzystających z urządzeń elektronicznych.

Dzięki użyciu laserowego grawera, umieszczony na długopisie motyw – mimo niewielkiego rozmiaru – jest precyzyjny i doskonale widoczny. Nowoczesna technologia, którą stosujemy umożliwia nam wykonanie nawet najbardziej szczegółowych form.

Szukasz napisu na długopis z grawerem? Jeśli nie znasz gustu osoby obdarowywanej, postaw na klasyczny, ponadczasowy tekst, umieszczając na długopisie napis:
* To jest najlepszy długopis, jakiego kiedykolwiek używałeś;
* Mężczyzna z Planem;
* Długopis (tutaj wpisz imię i nazwisko obdarowywanego);
* Mam zawsze rację.

Nie zapomnij, aby obok opisu umieścić logotyp swojej firmy.

Każdy długopis pakowany jest w osobną ochronną folijkę. Dzięki takiemu zabiegowi długopisy nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne, rysy czy zadrapania.
Zapakowane w folię umieszczamy w strunowych workach, które pakujemy do zbiorczych kartonów po 250 lub 500 sztuk.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12