Banery, Roll-upy i Siatki Mesh

Banery i siatki mesh to doskonały sposób na wielkoformatową, zewnętrzną formę reklamy produktów i usług. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne, wszechstronne zastosowanie oraz szybkie terminy realizacji projektów czynią z nich nie tylko uniwersalną, ale również wyjątkowo atrakcyjną formę promocji.
Baner z nadrukiem pro 510 g. to idealna propozycja dla osób, które potrzebują szczególnie wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, odpornego na wilgoć, promieniowanie UV i temperaturę nośnika.
Posiadasz automat roll-up? Oferowane przez nas wkłady – banery bloc out spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki specjalnej przekładce, która nie powala na przenikanie światła, nawet w słoneczne dni banery nie prześwitują i są idealnie czytelne. Dodatkowym atutem produktu jest brak efektu „zwijania się brzegów” oraz idealnie matowa powierzchnia, eliminująca niechciane refleksy świetlne.
Szukasz nośnika, który przyciągnie uwagę odbiorców również nocą? Postaw na baner odblaskowy, doskonale widoczny przez całą dobę. Dzięki specjalnej powłoce baner skutecznie odbija światło reflektorów samochodowych sprawiając, że grafika po zmroku „świeci”, a grafika staje się doskonale czytelna. Baner umieszczony w pobliżu ruchliwej drogi będzie doskonale widoczny przez przejeżdżających kierowców.
Jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu „wow”, wybierz siatkę mesh – wszechstronny materiał, idealny do montażu na budynkach, rusztowaniach, elewacjach biurowców i centrach handlowych.
Niezaprzeczalną zaletą takiego nośnika jest jego niska waga. Dzięki temu nawet największe formaty są stosunkowo lekkie i nie wymagają inwestowania w drogie konstrukcje z pełnej stali.
Dzięki siatce mesh będziesz mógł stworzyć wielkoformatową grafikę, których powierzchnia może dochodzić nawet do kilku tysięcy metrów kwadratowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4