Naklejki 3D

Naklejki 3d czyli naklejki wypukłe to gwarancja wyjątkowych efektów wizualnych. Dowolny kształt, kolorystyka oraz odporność na wodę i promieniowanie UV to tylko część spośród szerokiego wachlarza walorów.
Wypukłe naklejki są jednym z najciekawszych narzędzi, stosowanych jako upominek reklamowy w celu umocnienia wizerunku firmy.

Efektowne i oryginalne naklejki 3D pomogą Twojej firmie zwiększyć rozpoznawalność i zdobyć lojalnych klientów. Jak to możliwe? Umieszczając naklejki na sprzedawanym lub serwisowanym sprzęcie znacząco zwiększasz szansę na to, że przy kolejnym zakupie lub zamówieniu usługi serwisowej klient wybierze właśnie Twoją firmę. Nie od dziś wiadomo bowiem, że najchętniej korzystamy z usług firm, które znamy. Zwłaszcza, jeśli zarówno usługi, jak również serwis okazały się na najwyższym poziomie.

Choć naklejki 3D wyglądają bardzo delikatnie, w środku każdej z nich drzemią ogromne pokłady siły i wytrzymałości. Powierzchnia wypukłej naklejki żelowej została wykonana z żywicy poliuretanowej, która zabezpiecza ją przed mechanicznymi uszkodzeniami, a także uodparnia na wpływ takich czynników zewnętrznych jak promienie UV, woda czy detergenty.

Chcesz podarować swojemu klientowi wyjątkowy prezent?

Wybierz ekskluzywny obraz, złożony z kilkudziesięciu żywicznych naklejek 3D. Podkład mozaiki stanowi dibond w dowolnym kolorze (białym, czarnym, srebrnym, srebrnym drapanym, czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym). Przedstawiony na obrazie obiekt może być dowolną, wybraną przez Ciebie grafiką. W zależności od Twoich oczekiwań i preferencji, naklejki mogą przybierać dowolny rozmiar i kształt. Dzięki temu możliwości kreowania barwnych, efektownych dzieł sztuki stają się wręcz nieograniczone.
Obraz wyposażony jest w cztery ozdobne aluminiowe dystanse do mocowania.
Taki podarunek podkreśli Twoją oryginalność i znakomite wyczucie stylu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3