Działasz w branży poligraficzno-reklamowej? Jesteś właścicielem Agencji Reklamowej, wydawnictwa lub studia graficznego? Cenisz sobie jakość, niezawodność i ekspresowe terminy realizacji?   Internetowa drukarnia wielkoformatowa Druk-Ara.pl jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego to my będziemy najlepszym partnerem dla Twojej firmy? Pozwól, że podam Ci 5 powodów, dla których warto nawiązać z nami współpracę.

Po pierwsze JAKOŚĆ…
Jakość to nasz priorytet. Dokładamy wszelkich starań abyś każdy zamówiony u nas produkt z dumą mógł przekazać swojemu klientowi.
Używamy wyłącznie oryginalnych włoskich tuszy a stosowane przez nas media do druku i reklamy są starannie dobierane spośród sprawdzonych materiałów znanych na całym świecie firm takich jak 3M, Avery, Orajet, czy Mactac. Dodatkowo każde zlecenie jest przed wysyłką sprawdzane więc gwarantujemy, że otrzymasz tylko perfekcyjnie wykonany towar bez względu na rodzaj i wielkość zamówienia.

Po drugie SZYBKIE TERMINY REALIZACJI…
Trafiają Ci się zlecenia „na wczoraj”? Nie jesteś jedyną Agencją Reklamową, która musi działać w ekspresowym tempie aby nie stracić klienta. Zamawiając u nas zyskujesz pewność, że dotrzymamy deklarowanych terminów realizacji. Wiele zleceń takich jak wydruki wielkoformatowe, naklejki płaskie, koszulki z nadrukiem, wykonamy dla Ciebie w  24h. Mało tego! Gdy standardowy termin realizacji jest dłuższy a Tobie pali się grunt pod nogami możesz liczyć na naszą pomoc i skrócenie czasu realizacji do produkcyjnego minimum.

Po trzecie KONKURENCYJNE CENY
Wszystkie zlecenia wykonujemy u siebie, na własnych maszynach. Nie musimy korzystać z podwykonawców dlatego każdy wydrukuje u nas tanio. Tobie jako Agencji Reklamowej proponujemy dodatkowo atrakcyjne rabaty wynikające z obrotów. Rabat zostanie Ci naliczony na podstawie obrotu za poprzedni miesiąc. Przy dużych zamówieniach lub stałej współpracy ceny ustalane są indywidualnie.

Po czwarte WYGODNA PLATFORMA ZAMÓWIEŃ
Korzystając z naszego internetowego systemu zamówień na stronie www.druk-ara.pl oszczędzasz czas. Nie musisz dzwonić, pisać maili czy zapytań z prośbą o cenę, nie musisz się nawet logować. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę wybranego produktu, wybierzesz interesujące Cię parametry i uzyskasz przejrzystą kalkulację swojego zlecenia. Złożenie zamówienia jest równie proste. Kilka kliknięć i gotowe;) Pozostaje tylko czekać na przesyłkę.
À propos przesyłki… Możemy nadać paczkę „no name” ze zleceniem bezpośrednio do Twojego klienta. Nie dołączymy do niej żadnych faktur ani innych elementów, które zawierałyby nasze dane. Wystarczy, że podczas zamawiania podasz adres nadawcy jaki ma się znaleźć na przesyłce.

No i piąte BOGATA OFERTA.
Wykonamy dla Ciebie druk wielkoformatowy praktycznie na każdym z możliwych podłoży. Wydrukujemy dowolnej wielkości baner zwykły i odblaskowy, siatkę mesh, plakat XXL ale i tapetę czy płótno z dowolnym motywem. W ofercie mamy również wiele rodzajów folii. Tych tańszych krótkoterminowych jak folia monomeryczna ale i folie specjalnego przeznaczenia: folię OWV na szyby, folię polimerową oraz samochodową.
Wykonujemy naklejki wypukłe (3d) i płaskie.
Znakujemy odzież (t-shirty, koszulki polo, bluzy, czapeczki…) oraz gadżety reklamowe (kubki, długopisy, breloki)
Wycinamy litery i formy przestrzenne ze styroduru.

Teraz już wiesz czego się spodziewać po współpracy z nami. Prześlij nam dokumenty rejestracyjne firmy (NIP, REGON) na nasz adres mailowy abyśmy mogli powitać Cię jako naszego klienta.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości napisz: biuro@druk-ara.pl lub zadzwoń: tel. 693 56 00 52. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania i rozwiejemy wszelkie niejasności.