Obrazy na płótnie kojarzą Ci się z Mona Lisą Leonarda da Vinci i Słonecznikami van Gogha?

Od dziś obok obrazów największych artystów możesz powiesić na ścianie obraz na płótnie, który sam stworzysz! Niemożliwe? A jednak!

Obraz na płótnie to wspaniały sposób by utrwalić wspomnienia i dłużej cieszyć się najpiękniejszymi momentami.

Do jego wykonania potrzebne Ci będzie jedynie zdjęcie oraz pomoc drukarni, specjalizującej się w tworzeniu takiego rodzaju wydruków.

Obrazy na płótnie – nowoczesna ozdoba mieszkania

Nowoczesne obrazy na płótnie wyróżniają się wyjątkową trwałością oraz fotograficzną jakością wydruku. Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z wysokiej jakości, ekskluzywną dekoracją, która doda Twojemu wnętrzu elegancji i stylu. W zależności od potrzeb możesz umieścić obraz w salonie, sypialni, hallu, a nawet w kuchni. Perfekcyjne wykonanie, soczyste kolory oraz ciekawy wzór skutecznie przyciągną spojrzenia gości, czyniąc wnętrze niebanalnym i oryginalnym.

Limonka do kuchni, ognista czerwień do sypialni

Chcesz pobudzić apetyt domowników i nadać kuchni świeżości? Powieś na ścianie obraz przedstawiający soczystą limonkę.

Projekt kuchni. Dekoracja - obraz drukowany na płótnie Canvas

Projekt kuchni. Dekoracja – obraz drukowany na płótnie Canvas

Aby wykreować romantyczną atmosferę w sypialni poszukaj motywu w intensywnie czerwonym kolorze. Jesteśmy pewni, że razem z ciepłym światłem świec i relaksacyjną muzyką stworzy pełne harmonii i zmysłowości połączenie.

obrazy Canvas w sypialni

 

sypialnia

Canvas w sypialni nastolatki

 

 

Jeśli szukasz efektownej ozdoby do salonu, postaw na tryptyk, czyli obraz na płótnie złożony z trzech części. Powieszony nad sofą będzie atrakcyjną, ponadczasową dekoracją, która pozostanie modna przez wiele lat. Bez względu na zmieniające się sezonowo trendy.

Tryptyk na płótnie Canvas

Tryptyk na płótnie Canvas

 

Dekoracja salonu - obraz drukowany ze zdjęcia

Dekoracja salonu – obraz drukowany ze zdjęcia

Nowoczesny salon – nowoczesny drukowany obraz.

 

Nie masz pomysłu na wzór?

Jeśli nie masz pomysłu na wzór, nie martw się. Firmy specjalizujące się w takiego rodzaju wydrukach dysponują zazwyczaj katalogiem atrakcyjnych motywów, pogrupowanych w wielu kategoriach. Natura, najpiękniejsze miasta świata, a może abstrakcje? Tylko od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz.

A może obraz ze zdjęcia?

Jeśli zależy Ci na tym, aby obraz był maksymalnie unikalny, przenieś na płótno … zrobione przez siebie zdjęcie. Zachód słońca na plaży, widok ośnieżonych szczytów gór, wznoszących się do chmur, albo roześmiane, beztroskie twarze dzieci, sfotografowane podczas letnich wakacji.

Takie obrazy będą wspaniałą ozdobą mieszkania i z powodzeniem zastąpią dobrze wszystkim znane tradycyjne fotografie w ramkach.

Zajrzyj, wyceń i zamów wysokiej jakości wydruk na płótnie Canvas