Rollup to rodzaj nośnika-stojaka do plansz graficznych i sprawdzony sposób na skuteczną reklamę. Wyróżniający się elegancją, atrakcyjną szatą graficzną i pomysłowością rollup z powodzeniem wypiera z rynku ulotki i plakaty. Rollupy są chętnie stosowane podczas różnych prezentacji, konferencji, spotkań promocyjnych, w salonach sprzedaży oraz jako uzupełnienie stoisk wystawienniczych na targach. Obecnie coraz więcej firm korzysta z tej nowoczesnej i uniwersalnej formy reklamy wizualnej.

Rollupy, lub inaczej mówiąc stojaki reklamowe, składają się ze specjalnej kasety z systemem rolującym, aluminiowego stelaża, mechanizmu napinającego, listwy zaciskowej oraz wysięgnika. Treść reklamy drukowana jest na specjalnym materiale. Wybór materiału zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości reklamodawcy. Lekka, efektowna  i prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie. Podstawową cechą roll-upów jest możliwość wymiany zamocowanego plakatu. Po zakończeniu prezentacji  grafika jest zwijana w poręcznej kasecie, aby zapobiec jej uszkodzeniu w czasie transportu. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec.

 

Do największych zalet rollupów należą:
szybki montaż,
łatwy i bezpieczny transport,
możliwość wymiany grafiki na inną,
lekka waga,
odporność na uszkodzenia.

 

 

Roll’upy łatwo przyciągają uwagę a więc doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba szybko przykuć uwagę klienta i zrobić na nim pozytywne wrażenie. Rollup pozwala potencjalnemu widzowi zapamiętać najważniejsze informacje o firmie, umożliwia też poznanie danych potrzebnych do nawiązania ewentualnego kontaktu. Na cenę rollupu składa się: projekt graficzny, kaseta z mechanizmem i stelażem oraz sam wydruk. Zawsze warto zainwestować w wysoką jakość reklamy, ponieważ to daje gwarancję, że klient się nią zainteresuje. Ponadto z rollupów można korzystać wielokrotnie, co oznacza mniejszy koszt kolejnych kampanii reklamowych.

rollupy

W celu zamówienia rollupów najlepiej skontaktować się bezpośrednio z odpowiednią drukarnią internetową – np. naszą :). Pozwoli to zniwelować koszty i zyskać pewność, że zamówieniem zajmą się profesjonaliści!

Masz gotowy projekt? Skorzystaj z formularza i zamów rollup bez wychodzenia z domu.

Posiadasz maszynkę i potrzebny Ci nowy wydruk? Zamów sam wkład do rollup’a.