Rollup to rodzaj nośnika-stojaka do plansz graficznych i sprawdzony sposób na skuteczną reklamę. Wyróżniający się elegancją, atrakcyjną szatą graficzną i pomysłowością rollup z powodzeniem wypiera z rynku ulotki i plakaty. Rollupy są chętnie stosowane podczas różnych prezentacji, konferencji, spotkań promocyjnych, w salonach sprzedaży oraz jako uzupełnienie stoisk wystawienniczych na targach. Obecnie coraz więcej firm korzysta z tej nowoczesnej i uniwersalnej formy reklamy wizualnej.

Rollupy, lub inaczej mówiąc stojaki reklamowe, składają się z kasety z systemem rolującym, aluminiowego stelaża, mechanizmu napinającego, listwy zaciskowej oraz wysięgnika. Treść reklamy drukowana jest na specjalnym materiale. Wybór materiału zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości reklamodawcy. Lekka, efektowna  i prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie. Podstawową cechą roll-upów jest możliwość wymiany zamocowanego plakatu. Po zakończeniu prezentacji  grafika jest zwijana w poręcznej kasecie, aby zapobiec jej uszkodzeniu w czasie transportu. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec.

Do największych zalet rollupów należą:

  • szybki montaż,
  • łatwy i bezpieczny transport,
  • możliwość wymiany grafiki na inną,
  • lekka waga,
  • odporność na uszkodzenia.

Roll’upy łatwo przyciągają uwagę, więc doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba szybko zrobić pozytywne wrażenie. Rollup pozwala potencjalnemu widzowi zapamiętać najważniejsze informacje o firmie i umożliwia poznanie danych potrzebnych do nawiązania ewentualnego kontaktu.

Na cenę rollupu składa się: projekt graficzny, kaseta z mechanizmem i stelażem oraz sam wydruk. Zawsze warto zainwestować w wysoką jakość reklamy, ponieważ to daje gwarancję, że klient się nią zainteresuje. Ponadto z rollupów można korzystać wielokrotnie, co oznacza mniejszy koszt kolejnych kampanii reklamowych.

W celu zamówienia rollupów najlepiej skontaktować się bezpośrednio z odpowiednią drukarnią internetową – np. naszą :). Pozwoli to zniwelować koszty i zyskać pewność, że zamówieniem zajmą się profesjonaliści!

Masz gotowy projekt? Skorzystaj z formularza i zamów rollup bez wychodzenia z domu.

Posiadasz maszynkę i potrzebny Ci nowy wydruk? Zamów sam wkład do rollup’a.