Podkładki pod mysz były jeszcze do niedawna niezbędne w przypadku myszy z kulką, jednak obecne myszy działają dobrze niemal na każdej w miarę płaskiej powierzchni. Dlatego też warto postawić sobie pytanie, czy podkładki pod mysz zwłaszcza te z nadrukiem mają rację w obecnych czasach?

Po co stosować podkładkę pod mysz?

Działanie większości obecnych na rynku myszy polega na wysyłaniu wiązki światła i odczycie jej pozycji na podstawie odbitego od powierzchni promienia przez specjalną kamerkę. Bez problemu powinny więc zadziałać na różnego rodzaju biurkach czy stołach. Jednakże, jeśli ich powierzchnia będzie chropowata oraz nieodpowiednio odbije lub pochłonie światło odczyt pozycji myszy będzie niedokładny, a zatem więcej uwagi będziemy musieli poświecić na umieszczenie kursora w pożądanym miejscu na ekranie. Dodatkowo mysz działająca bez podkładki nie dość, że sama szybciej się porysuje to dodatkowo porysuje daną powierzchnię. Oczywistym zatem jest, że podkładki pod mysz są koniecznością dla osób ceniących wygodę pracy oraz stawiających na płynność ruchu myszy. Dotyczy to nie tylko graczy, ale też osób które na co dzień pracują z komputerem.

Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz wykonana jest z materiału zapewniającego płynny i łagodny ślizg myszy (poliester), zaś spodnia warstwa wykonana z gumy zapobiega jej przesuwanie się po powierzchni biurka lub stołu. Niektóre podkładki wyposażone są dodatkowo w żelową podpórkę pod nadgarstek, co umożliwia wielogodzinne operowanie nią, zapobiegając jednocześnie zespołowi cieśni nadgarstka.

Podkładka z nadrukiem jako spersonalizowana forma reklamy?

Podkładki pod mysz z firmowym nadrukiem to kolejny gadżet reklamowy – poza długopisami z grawerem, papierem lub notesami firmowymi oraz kalendarzem firmowym – będący doskonałym nośnikiem reklamy. Podkładki pod mysz z nadrukiem firmowym to elementy wyposażenia każdego firmowego stanowiska naszych pracowników. Dbają o jakość i komfort ich pracy. Są również dostrzeganymi przez naszych klientów jako element spójnej identyfikacji wizualnej oraz wartości wyznawanych przez naszą firmę, której przyświeca dbałość o pracownika. Ze względu na swoją użytkową funkcjonalność z powodzeniem możemy podarować je naszym klientom w ramach wdzięczności za korzystanie z naszych usług. Dzięki podkładkom pod mysz z firmowym nadrukiem zyskają oni użyteczny gadżet, który pozwoli na stałe wpisać markę naszej firmy w ich codzienność.

Podkładka pod mysz z logo firmy lub dowolnym pełnokolorowym nadrukiem.

Podkładka pod mysz z logo firmy lub dowolnym pełnokolorowym nadrukiem.

Dzięki możliwościom umieszczenia na podkładce pod mysz dowolnej i unikatowej grafiki mogą one okazać się doskonałym, bo estetycznym i użytecznym prezentem dla naszych bliskich i znajomych. To także doskonałe rozwiązanie dla graczy, którzy dodatkowo mogą uwydatnić swoją pasję, umieszczając na podkładce pod mysz grafikę związaną ze swoją ulubioną grą, a jednocześnie zyskać płynność ruchów myszy podczas gry.