Wdrożyliśmy kolejny ploter drukujący! F.Y. Union Challenger FY-3206G – specjalista d.s. wielkiego formatu.

Jeszcze szerszy i jeszcze szybszy a przy tym niezwykle dokładny.

Wyposażony jest w 6 oryginalnych japońskich głowic SEIKO o wysokiej rozdzielczości pozwalających uzyskać niezwykłą jakość wydruków wielkoformatowych.

Teraz możemy drukować wysokiej jakości banery, siatki, folie nawet do 3,2m szerokości bez konieczności łączenia a czas realizacji skróciliśmy do minimum.

Druki wielkoformatowe gotowe do odbioru już w 24h! (dla niecierpliwych nawet szybciej:) )

 

CO MOŻE DLA CIEBIE WYDRUKOWAĆ NASZ NOWY PLOTER?

BANNER REKLAMOWY (wyceniaj i zamawiaj online)
Baner to podstawowy nośnik reklamy. Do jego zalet należą głównie niska cena, łatwość transportu i montażu, wszechstronność zastosowań oraz praktycznie nieograniczona wielkość ekspozycji.

Banery wielkoformatowe drukujemy na matowych i błyszczących materiałach PCV o gramaturze 510g/m. Są one wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne (rozdarcie), odporne na wilgoć, promieniowanie UV i temperaturę. Wysoka jakość zadruku pozwala na umieszczenie dowolnej wielokolorowej grafiki (zdjęcia, obrazki, tekst).

BANNER ODBLASKOWY (wyceniaj i zamawiaj online)
Banery odblaskowe są niezastąpioną i ekonomiczną formą reklamy, która przy odpowiednim zamontowaniu będzie widoczna również nocą.

Banery odblaskowe najlepiej sprawdzają się w pobliżu drogi. Nocą, dzięki specjalnej powłoce, odbijają światło reflektorów samochodowych sprawiając, że grafika po zmroku „świeci”(efekt jak w znakach drogowych) i staje się doskonale czytelna.

Baner odblaskowy to mocny i elastyczny, laminowany winyl z wierzchnią warstwą o strukturze plastra miodu i gramaturze 500g/m.

SIATKA MESH (wyceniaj i zamawiaj online)
Siatka mesh to materiał lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła dlatego ma swoje zastosowanie przy największych realizacjach reklamowych. Może być montowana na budynkach, rusztowaniach, elewacjach biurowców i centrach handlowych.

Drukowane przez nas banery i siatki standardowo zgrzewamy w celu wzmocnienia brzegów oraz wyposażamy w aluminiowe oczka ułatwiające montaż. Możemy również wykonać tzw. kieszonki lub tunele.

Aby zwiększyć żywotność bannera możemy go zabezpieczyć laminatem płynnym.

Maksymalna szerokość zadruku to 320cm (jeden bryt). Przy większej szerokości wydruki wielkoformatowe będą panelowane- łączone.