Naklejki, etykietki, wlepy to tani i skuteczny sposób na reklamę firmy. Mimo niewielkich rozmiarów mają ogromną moc przekazu.

Naklejki mogą być drukowane na różnych materiałach. Zastanawiasz się jaki podkład wybrać? Oto podstawowe różnice między naklejkami papierowymi a foliowymi.

Naklejki papierowe cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na niską cenę. Sprawdzają się przy krótkotrwałej ekspozycji wewnątrz budynków, ale umieszczone na zewnątrz szybko ulegają zniszczeniu przez wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych i zanieczyszczeń. Chętnie wykorzystuje się je przy znakowaniu towarów w magazynach i na produktach transportowanych, w produkcji, handlu i usługach pocztowych.

Zdecydowanie trwalsze są jednak wodoodporne naklejki foliowe, które  z powodzeniem można umieszczać na zewnątrz. Druk na folii pozwala na znacznie dłuższą ekspozycję – nawet do 5 lat. Tego typu naklejek nie zniszczy nawet długa ekspozycja na słońcu, ulewny deszcz czy śnieg. Ponadto posiadają silniejszy klej niż naklejki papierowe. Niejednokrotnie uszlachetniane matowym lub błyszczącym laminatem,  są masowo wykorzystywane w celach reklamowych, promocyjnych czy ostrzegawczych. Mimo że ich cena jest wyższa niż w przypadku naklejek papierowych, to zyskują przewagę, bo gwarantują wysoki poziom odporności!

Produkowane w naszej drukarni samoprzylepne naklejki foliowe zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów! Są estetyczne, łatwe w aplikacji, w rozmaitych wzorach, kolorach i rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki wykorzystaniu cyfrowej technologii druku w krótkim czasie realizujemy każde zlecenie!

Zaprojektowane przez naszych klientów naklejki foliowe wytwarzamy precyzyjnie z wysokogatunkowych materiałów, dając tym samym pewność, że świetnie spełnią swoje zadanie!

Sprawdź cenę dla dowolnego nakładu i zamów: https://www.druk-ara.pl/produkt/naklejki-na-folii-ciete-do-ksztaltu/

Poznaj jeszcze trwalsze naklejki na folii polimerowej !