T-shirt – element niezbędny w każdej garderobie. Do jeansów, do marynarki, do sportowej spódnicy, do szortów, do leginsów, pasuje w tak wielu stylizacjach. Bez względu na to, czy chcesz rzucać się w oczy na tle wielu jednakowo wyglądających rówieśników, czy chcesz nieść przekaz, który dotrze do innych, czy też razem z przyjaciółmi chcesz „oznaczyć się” jako członków tego samego teamu – nadruk na koszulce pozwoli Ci zrealizować każde z tych zamierzeń. O firmowych t-shirtach z logo czy nazwą firmy napiszę później. Dziś chcę chwilę poświęcić tym bardziej prywatnym, noszonym na mniej formalne okoliczności.

Photo by Christian Bolt on Unsplash
Photo by Christian Bolt on Unsplash

Jestem z pokolenia, które mogło śledzić narodziny dużej osobowości telewizyjnej – dziennikarza, krytyka muzycznego, showmana i wiecznego jurora – Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjny, przyciągający uwagę, skrajny. Wspominam o nim w tym miejscu, bo był dla mnie (i nadal bywa) inspiracją. Świadomie używa zadrukowanego t-shirta jako nośnika komunikatów, jakie chce wysłać w świat. Czy jego intencją jest wzburzyć, czy tylko łagodnie przyciągnąć uwagę, wykorzystuje koszulki z nadrukiem jako medium.

Ja sama uwielbiam koszulki z nadrukami. Co jakiś czas w mojej głowie pojawia się nowy pomysł, czasem wpadnie mi w ręce coś, co chętnie dostosuję „pod siebie” – jakiś mem, czasem słowa celebryty czy polityka. Dlatego też zachęcam do sprawdzenia, czy w naszych wzorach nie ma czasem czegoś, co Ci się spodoba.

Jeśli znajdziesz coś gotowego – super! Jeśli nie, a masz jakiś własny pomysł, ale nie potrafisz przedstawić nam go w formie umożliwiającej bezpośrednie wysłanie do nadruku, nie szkodzi – jeśli tylko przekażesz nam wytyczne i wytłumaczysz jak to widzisz, przygotujemy dla Ciebie projekt w programie graficznym.

A może chodzi Ci o coś zupełnie innego? Chcesz razem z kumplami z piłki zrobić sobie koszulki drużynowe? Świetnie trafiłeś. Mamy duży wybór koszulek sportowych, na których możemy nadrukować co tylko zechcesz.

Możliwości wyboru jest sporo – może to być jednobarwny napis na kolorowej koszulce, lub w pełni kolorowy na białej. Gdzie zamówić? O TU: koszulki z dowolnym nadrukiem