T-shirt – element niezbędny w każdej garderobie. Do jeansów, do marynarki, do sportowej spódnicy, do szortów, do leginsów, pasuje w tak wielu stylizacjach. Bez względu na to, czy chcesz rzucać się w oczy na tle wielu jednakowo wyglądających rówieśników, czy chcesz nieść przekaz, który dotrze do innych, czy też razem z przyjaciółmi chcesz „oznaczyć się” jako członków tego samego teamu – nadruk na koszulce pozwoli Ci zrealizować każde z tych zamierzeń. O firmowych t-shirtach z logo czy nazwą firmy napiszę później. Dziś chcę chwilę poświęcić tym bardziej prywatnym, noszonym na mniej formalne okoliczności.

Jestem z pokolenia, które mogło śledzić narodziny dużej osobowości telewizyjnej – dziennikarza, krytyka muzycznego, showmana i wiecznego jurora – Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjny, przyciągający uwagę, skrajny. Wspominam o nim w tym miejscu, bo był dla mnie (i nadal bywa) inspiracją. Świadomie używa zadrukowanego t-shirta jako nośnika komunikatów, jakie chce wysłać w świat. Czy jego intencją jest wzburzyć, czy tylko łagodnie przyciągnąć uwagę, wykorzystuje koszulki z nadrukiem jako medium.

Wojewodzki

Ja sama uwielbiam koszulki z nadrukami. Co jakiś czas w mojej głowie pojawia się nowy pomysł, czasem wpadnie mi w ręce coś, co chętnie dostosuję „pod siebie” – jakiś mem, czasem słowa celebryty czy polityka. Dlatego też zachęcam do sprawdzenia, czy w naszych wzorach nie ma czasem czegoś, co Ci się spodoba.

Photo by Christian Bolt on Unsplash

Photo by Christian Bolt on Unsplash

Jeśli znajdziesz coś gotowego – super! Jeśli nie, a masz jakiś własny pomysł, ale nie potrafisz przedstawić nam go w formie umożliwiającej bezpośrednie wysłanie do nadruku, nie szkodzi – jeśli tylko przekażesz nam wytyczne i wytłumaczysz jak to widzisz, przygotujemy dla Ciebie projekt w programie graficznym.

Photo by Sincerely Media on Unsplash

Photo by Sincerely Media on Unsplash

A może chodzi Ci o coś zupełnie innego? Chcesz razem z kumplami z piłki zrobić sobie koszulki drużynowe? Świetnie trafiłeś. Mamy duży wybór koszulek sportowych, na których możemy nadrukować co tylko zechcesz.

Możliwości wyboru jest sporo – może to być jednobarwny napis na kolorowej koszulce, lub w pełni kolorowy na białej. Gdzie zamówić? O TU: koszulki z dowolnym nadrukiem