Aby żyć trzeba pić! A każdy napój smakuje najlepiej z ulubionego kubka. Ten kubek może być od Ciebie!

Szukasz oryginalnego prezentu? Wybierz kubek z nadrukiem!

Kubek z  inspirującym cytatem, śmiesznym napisem, zdjęciem lub rysunkiem ucieszy każdego. Jest podarunkiem ładnym i użytecznym. To ciekawy gadżet , który wielu z nas chciałoby mieć na swoim stole lub biurku.

kubek metalowy z nadrukiem

Kubki metalowe z nadrukiem – dla par

Niepowtarzalny kubek to doskonały upominek na wiele okazji. Dzięki personalizacji będzie miłą niespodzianką np. na Dzień Mamy czy Taty. Zdjęcie wnuków na kubku wywoła wzruszenie u Dziadka i Babci a śmieszny tekst rozbawi koleżanki z pracy.

kubek na dzień Babci

Kubek ze zdjęciem – prezent na Dzień Dziadka

To miłe uczucie i podwójna przyjemność delektować się kawą z własnego wyjątkowego kubka, na którym widnieje oryginalny nadruk!

Umacniaj relacje! Rozdawaj kubki swoim klientom, partnerom biznesowym i współpracownikom!

kubek z logo

Kubek z logo firmy

Kubki z nadrukiem ze względu na swą użyteczność są doskonałym, niskobudżetowym nośnikiem reklamy. Wykorzystywane jako prezent dla pracownika czy klienta, pomagają budować pozytywny wizerunek firmy i zwiększają rozpoznawalność marki. 

Kubek z nadrukiem

 

Poranna kawa, pachnąca zielona herbata, czy rozgrzewający malinowy sok wypity zimową porą, przywołają miłe skojarzenia z firmą, której logo widnieje na kubeczku. Poprzez codzienne użytkowanie, kubek utrwali nadrukowane na nim treści (np. slogan czy znak reklamowy), podniesie zainteresowanie samą ofertą i nie pozwoli zapomnieć o Twojej firmie.

kubek firmowy z nadrukiem

Kubek z nadrukiem dla partnerów biznesowych


kubek reklamowy

Kubek reklamowy – sympatyczny podarunek dla kursantów

Już dziś zamów kubki ze swoją reklamą!

Kubki, które powstają w naszej firmie są wykonane z najwyższej jakości ceramiki, a tym samym są solidne i wytrzymałe. Nadruki na ceramice powstają w technice sublimacji, która umożliwia nanoszenie dowolnego zdjęcia, grafiki lub tekstu na powierzchnię materiału pokrytego cienka warstwą poliestru. Wykonany na nich nadruk jest odporny na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne oraz działania wysokich temperatur. Kubek można więc myć zarówno ręcznie jak i w zmywarce, ponieważ w obu tych przypadkach jakość nadruku pozostaje bez zmian.