­­Kubki z nadrukiem to idealne rozwiązanie na spersonalizowany prezent dla bliskiej nam osoby. Na rynku znajdziemy bogatą ofertę kubków z gotową grafiką produkowanych hurtowo, przez co tracą na swojej niepowtarzalności. Dlatego też, jeśli skontaktujemy się z naszą ulubioną drukarnią oraz poświęcimy czas na przemyślenie i znalezienie odpowiedniej grafiki, która trafi w gusta osoby obdarowanej sprawimy, że kubek stanie się wyjątkowy. Kubki z nadrukiem są również idealnym dopełnieniem identyfikacji wizualnej każdej firmy.

Jakie są rodzaje kubków z nadrukiem?

Obecne technologie wykorzystywane w drukarniach pozwalają umieścić nadruki na kubkach o przeróżnych kształtach, wielkościach i kolorach, dlatego też nie musimy przejmować się, że zakupiony przez nas kubek będzie nieodpowiedni. Równie dobrze, co tradycyjny kubek możemy wybrać filiżankę lub zdecydować się na finezyjny kształt ucha kubka. Kolejnym zadaniem będzie wybór koloru kubka, na którym umieścimy nasz nadruk – czy będzie on tradycyjnie biały czy też kolorowy. Ostatnią kwestią jest materiał naszego gadżetu. Coraz częściej nadruki te stosuje się nie na kubkach ceramicznych, ale na kubkach metalowych lub termicznych, które są niezastąpione w drodze do pracy czy na uczelnię. Równie ciekawym rozwiązaniem są kubki termoaktywne, na których elementy graficzne lub kolory zmieniają się pod wpływem gorącego napoju.

kubek metalowy z nadrukiem

Metalowe kubki z nadrukiem sublimacyjnym

W zależności od materiału kubka i projektu graficznego stosuje się kilka technik nadruku:

– nadruk bezpośredni

– nadruk ceramiczny

– sublimację.

Kubki z nadrukiem spersonalizowanym to doskonały pomysł na prezent. Możemy zamieścić na niej grafikę lub słowa, którymi chcemy komuś podziękować, wyrazić swoją miłość lub zapewnić o przyjaźni. To również świetny pomysł na prezent dla samego siebie. Wystarczy pójść do sklepu wybrać kształt kubka lub filiżanki, a następnie umieścić naszą ulubioną grafikę lub hasło motywujące mobilizujące nas do działania każdego dnia.

kubek na dzień Babci

Kubek ze zdjęciem i dedykacją to doskonały pomysł na prezent

Czy kubek z nadrukiem sprawdza się w reklamie?

Wiele firm i korporacji decyduje się na zakup gadżetów, takich jak długopisy z grawerem, breloki, podkładki pod mysz z firmowym nadrukiem oraz kubki z firmowym nadrukiem. Są to akcesoria, które nie tylko służą pracownikom.

kubek reklamowy

Kubek z grafiką i danymi firmy

Kubki z nadrukiem firmowym zawierającym logo i nazwę firmy, hasło reklamowe, dane adresowe lub produkt ofertowy stają się często upominkami rozdawanymi potencjalny klientom na różnego rodzajach targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych.

kubek firmowy z nadrukiem

Kubki firmowe z logo

Dzięki nim firma buduje pozytywny wizerunek swojej marki, zwiększa swoją wiarygodność i rozpoznawalność oraz podnosi zainteresowanie swoją ofertą. Klient raz obdarowany kubkiem z nadrukiem firmowym codziennie będzie przypominał sobie o firmie, której logo znajduję się na jego kubku podczas picia porannej kawy czy herbaty.