Prowadzimy sprzedaż internetową, a tym samym wysyłamy „w świat” pokaźną ilość przesyłek. Do każdej dołączamy dokument potwierdzający transakcję. Kiedy po raz kolejny odebrałam telefon z prośbą o wysłanie duplikatu faktury, bo klient nie zauważył, że jest ona włożona pod listem przewozowym i wyrzucił opakowanie, zastanowiłam się, co mogę zrobić, żeby uniknąć takich sytuacji.
Korzystałam już wcześniej z drukowanych przez nas naklejek na paczki, zwłaszcza tych „UWAGA SZKŁO„, „OTWÓRZ OSTROŻNIE” i „NIE ZAGINAĆ„. Etykiety samoprzylepne na przesyłki nie są przecież nowością.

naklejka_na przesyłkę

Etykieta na przesyłkę „góra-dół”

Postanowiłam doklejać jeszcze jedną: „UWAGA FAKTURA POD LISTEM PRZEWOZOWYM„.

Od kiedy ją stosuję, problem przeoczonych dokumentów przestał istnieć! Co więcej – z prośbą  o zrobienie takich nalepek zwróciło się do nas już kilku klientów, którzy zobaczyli je na otrzymanych od nas przesyłkach. 🙂

 

naklejki_uwaga faktura

Naklejki na przesyłki „Faktura pod listem przewozowym”

Ten prosty sposób okazał się dobrym rozwiązaniem. Nieduża naklejka na kieszonce z listem przewozowym i po kłopocie.

naklejka żółta_uwaga faktura

Naklejka „UWAGA FAKTURA”


Prowadzisz sklep internetowy? Wysyłasz dużo towarów? Z pewnością zainteresują Cię naklejki ostrzegawcze na przesyłki. Możesz wykorzystać je tak jak ja do informowania o fakturze w środku paczki („UWAGA FAKTURA”, „FAKTURA WEWNĄTRZ”,”DOKUMENTY W ŚRODKU”, „FV POD LISTEM PRZEWOZOWYM”), o właściwym sposobie transportowania („NIE RZUCAĆ”, „GÓRA-DÓŁ”, „NIE ZAGINAĆ”) lub o delikatnej zawartości przesyłki („UWAGA SZKŁO”, „OTWIERAJ OSTROŻNIE”).

Pamiętaj, że możemy zrobić etykiety ostrzegawcze na przesyłki dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb i wymogów. W dowolnym rozmiarze, z dowolnym nadrukiem w dowolnym nakładzie.

DSC_0890

Nasze naklejki drukujemy na folii samoprzylepnej dzięki czemu są one trwałe i odporne na niekorzystne warunki pogodowe, np. deszcz czy mróz. W zależności od rodzaju kleju, mogą być umieszczane na różnych powierzchniach, takich jak koszulki foliowe, kartonowe pudełka czy papierowe koperty.

 

Potrzebujesz naklejek na przesyłki dla siebie lub swojej firmy? Napisz na maila: biuro@druk-ara.pl. Pomożemy Ci z przygotowaniem projektu i wycenimy Twoje zapytanie. Masz gotowy projekt? Wejdź tutaj skalkuluj i zamów swoje naklejki online.