Gadżety reklamowe takie jak kubki z nadrukiem, breloki, naklejki firmowe czy podkładki pod myszkę z nadrukiem to elementy promocyjne, które choć z pozoru wydają się banalne, odgrywają ogromną rolę w budowaniu wizerunku firmy. Do tego dochodzą artykuły piśmiennicze, a wśród nich długopisy z grawerem, które jako przedmioty codziennego użytku na stałe zapisują daną markę w świadomości klienta.

długopis mooi biały z grawerem

Elegancki długopis Mooi z grawerem

Długopisy z grawerem – funkcjonalny i estetyczny prezent

Podstawowym atutem długopisów z nadrukiem jest ich walor użytkowy oraz niskie koszty zakupu i produkcji. Klient, który otrzymał długopis z nadrukiem firmowym za każdym razem, gdy go używa spogląda na nazwę i logo firmy, która wręczyła mu gadżet. Ten drobny prezent na stałe utrwala myśl o firmie w naszym kliencie oraz budzi w nim pewną wdzięczność. Jest bardzo prawdopodobne, że osoba obdarowana przez nas długopisem z firmowym grawerem w przyszłości chętniej skorzysta z naszych usług.

Dodatkowym atutem długopisów z nadrukiem jest ich cena. Waha się ona w zależności od materiału, z którego długopisy te są wykonane. Najtańsze długopisy posiadają plastikową obudowę. Nieco droższe długopisy to te, których korpus wykonany jest z metalu lub drewna. Pierwsze będą prezentowały się bardziej elegancko od tych plastikowych, a dodatkowo są od nich bard

ziej wytrzymałe. Drugie wskazują, że firma, która rozdaje je swoim klientom podąża za najnowszymi trendami oraz szanuje środowisko, ponieważ długopisy z elementami drewnianymi podlegają recyklingowi.

Dla kogo przeznaczone są długopisy z grawerem?

Długopisy z grawerem jako element piśmienniczy powinny być wyeksponowane w naszym biurze. Są one przeznaczone nie tylko dla naszych pracowników, ale głównie dla naszych klientów. Każdy klient który nas odwiedzi zostaje bowiem doceniony i nagrodzony efektywnym, a co ważniejsze -funkcjonalnym upominkiem. Droższe długopisy z metalowym bądź drewnianym korpusem umieszczone dodatkowo w eleganckim pudełku prezentowym powinniśmy wręczać stałym klientom, którzy wielokrotnie powracają do nas i korzystają z naszych usług. Taki upominek w formie długopisu z grawerem dodatkowo umocni naszą więź z klientem, a sam klient poczuje się naprawdę doceniony. Tańsze długopisy z plastiku możemy przeznaczyć dla wszystkich potencjalnych klientów. Nawet jeśli będą wahać się, czy skorzystać z naszych usług, długopis z grawerem będzie skutecznie zwracał myśli ku naszej firmie.

długopisy ZEN

Metalowe długopisy promujące miasto

Długopisy z grawerem niewątpliwie mają wiele zalet. Warto przeanalizować te najbardziej praktyczne, a nie do końca oczywiste. Przede wszystkim są to funkcjonalność i trwałość długopisów z grawerem. W przeciwieństwie do bilbordów czy ulotek pełnią funkcje nie tylko reklamową, ale i użytkową – potencjalny klient nie pozbędzie się go tak szybko jak ulotki, dzięki czemu logo firmy wygrawerowane na długopisie na stałe zagości w jego myślach.

długopisy_cosmo_można podlinkować

Długopis z logo – kolorowy upominek