Wydruki na folii

Wydruki na folii możemy spotkać obecnie właściwie wszędzie. Kolorowe, przyciągające wzrok zdobią wnętrza sklepów, lokali usługowych, restauracji, hoteli oraz mieszkań.

W zależności od potrzeb, preferencji oraz specyfiki powierzchni, wydruk na folii można wykorzystać na szereg różnych sposobów.

Zareklamuj swój sklep jeszcze przed otwarciem

Remontujesz lokal, w którym już za kilka tygodni otworzysz wymarzony sklep lub punkt usługowy? Poinformuj o tym swoich potencjalnych klientów!

Profesjonalny wydruk na folii, służący do oklejenia szyby lub drzwi lokalu doskonale zaspokoi ciekawość odwiedzających. Pamiętaj, aby umieścić na wydruku informację na temat planowanego dnia i godziny otwarcia.

Jeśli nagrodzisz klientów kuponem rabatowym lub obietnicą drobnych prezentów, z pewnością tłumnie odwiedzą Twój lokal. Nie tylko w dniu otwarcia.

Ceny wydruków na folii monomerycznej

Zapewnij pracownikom komfort pracy

Czy wiesz, że dzięki folii naklejonej na biurową szybę możesz znacząco podnieść komfort pracy personelu? Aby to zrobić, użyj perforowanej samoprzylepnej folii OWV (One Way Vision) do naklejania na szyby lub inne powierzchnie przezroczyste. Po wyklejeniu folia tworzy efekt lustra weneckiego. Z zewnątrz widać jedynie powierzchnię z nadrukowaną grafiką, z wewnątrz natomiast widać wszystko.

Taka folia doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, które wymagają ochrony przed wzrokiem osób trzecich. Nie da się ukryć bowiem, że bycie nieustannie obserwowanym przez przechodniów nie należy do przyjemnych. Zwłaszcza podczas wykonywania wymagających skupienia obowiązków.

Druk na  folii One Way Vision

Odmień swoje wnętrze

Samoprzylepna folia to także niedrogi i bardzo modny sposób na metamorfozę wnętrza. Dzięki atrakcyjnemu nadrukowi na folii odmienisz swoją kuchnię, łazienkę lub pokój dziecięcy, czyniąc je absolutnie unikalnymi i jedynymi w swoim rodzaju. Co ważne – do montażu folii nie potrzebujesz ani profesjonalnego sprzętu, ani ekipy fachowców.

A może… folia magnetyczna?

Folia magnetyczna jest znakomitym materiałem reklamowym. Umieszcza się ją głównie na środkach transportu i tablicach informacyjnych. Taka folia doskonale sprawdzi się do oklejenia samochodu. Zwłaszcza, że jest ona w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczeń powierzchni lakierowanych.

Jaki napis umieścić na folii? Zadbaj o to, aby hasło przyciągało wzrok. Doskonale sprawdzi się tutaj dowcipny, humorystyczny slogan. Nie zapomnij o kontrastowych, soczystych barwach. Taka reklama musi się wyróżniać. Zwłaszcza wśród innych, poruszających się po ulicach aut.

Oprócz ciekawej grafiki umieść na folii firmowy numer telefonu i adres e-mail. Dzięki temu potencjalnie klienci nie będą musieli wertować innych źródeł, aby się z Tobą skontaktować.

Folia magnetyczna będzie wyglądać znakomicie również na… lodówce lub zmywarce. Zwłaszcza, jeśli sprzęty nie są już pierwszej nowości i noszą ślady użytkowania w postaci zarysowań czy niewielkich wgnieceń. Folia magnetyczna umieszczona na powierzchni sprzętu nie tylko w widoczny sposób go odświeży, wprowadzi również do wnętrza świeżość i nowoczesny design.

Podsumowanie
5 pomysłów na wykorzystanie folii do druku
Artykuł
5 pomysłów na wykorzystanie folii do druku
Autor
Autor
druk-ara.pl
Logo